Stokado Sp. z o.o.

Stokado Sp. z o.o.
Efecto przedstawia:
Stokado Sp. z o.o.
Specjalizacja:
Opis Efecto:

Przeprowadzenie remontu lub renowacji mieszkania zawsze jest nie lada wyzwaniem. Niestety, mieszkając w wielkim mieście napotykamy dodatkowe trudności – między innymi związane z brakiem miejsca na składowanie mebli, narzędzi i osobistych przedmiotów, które chcielibyśmy gdzieś przechować na czas remontu. Ciekawym rozwiązaniem, pomagającym uporać się z tymi niedogodnościami są magazyny samoobsługowe – self storage. Czym są? Dlaczego to świetna opcja na czas remontu? Dlaczego oferta Stokado zasługuje na uznanie?

Planujesz remont? Self Storage jest dla ciebie!

Dlaczego self storage jest idealnym rozwiązaniem dla planujących remont? Zazwyczaj niewiele osób dysponuje dogodnym pomieszczeniem magazynowym, do którego mogłyby przenieść swoje osobiste przedmioty na czas wykonywania prac, chroniąc je przed zakurzeniem, zachlapaniem farbą czy uszkodzeniem podczas prac. W ich potrzeby idealnie wpasowuje się self storage – magazyny do wynajęcia o niemal dowolnej powierzchni, w których można przechowywać w bezpieczny sposób niemal dowolne produkty. Przed rozpoczęciem remontu możemy po prostu przewieźć wszystkie swoje dobra do jednego z takich magazynów, zamknąć i w dowolnym momencie odebrać – kiedy prace się skończą, a odnowione mieszkanie będzie gotowe na ponowne zamieszkanie. Oczywiście to nie jedyne zastosowanie self storage – przechowamy w nich również rowery, opony zimowe, akcesoria sportowe i wszystko inne, co na co dzień nam zawadza w mieszkaniu – i to na okres nawet do kilku lat!

Stokado – dlaczego ich oferta jest wyjątkowa?

Na tle licznych podmiotów oferujących usługi self storage, propozycja Stokado wydaje się szczególnie optymalna. Wyróżnia się największą na rynku elastycznością – najmniejsze magazynki mają tylko 1m2, wynająć możemy je na niemal dowolny okres – od tygodnia do nawet kilku lat. Niemal w każdej chwili można z nich zrezygnować – nie ma długich okresów wypowiedzenia. Ulokowane są w najwygodniejszych częściach Wrocławia, Poznania, Legnicy i Bydgoszczy, a dostęp do nich można mieć 24 godziny na dobę, każdego dnia. Stokado to bez wątpienia opcja godna rozważenia – nie tylko w czasie remontu.

Zobacz na stronie:
Gdzie dzwonić:
666030777
Gdzie szukać:
ul. Opolska 178 52-014 Wrocław
A to Regon:
022172988
I NIP:
8992745172