Soft Skin Dermaclinic – klinika medycyny estetycznej Wrocław
Specjalizacja
Opis Efecto

Soft Skin to wyjątkowe miejsce, w którym można zadbać o piękny wygląd skór oraz jej zdrowie. Wykwalifikowana kadra zajmuje się dermatologią kliniczną i pomaga w leczeniu wszelkiego typu schorzeń i niedoskonałości skórnych. Soft Skin Dermaclinic to miejsce, które założyła dr n. med. Elżbieta Wojtowicz-Prus.

Zabiegi medycyny estetycznej w Soft Skin Dermaclinic fot.1

Kadra specjalizuje się w leczeniu łuszczycy, trądziku, ŁZS i AZS oraz wielu innych problemów dermatologicznych, powodujących dyskomfort i wpływających niekorzystnie na samopoczucie. Ponadto w ofercie kliniki znajdują się zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, modelowania sylwetki, Dermatochirurgii, a także peelingi, usługi związane z psychologią i dietetyką, a także ich wpływem na zdrowie i stan skóry.

Zabiegi medycyny estetycznej w Soft Skin Dermaclinic fot.2

W klinice wykonywany jest zabieg depilacji laserowej, sprzętem ICE Platinium. Zabieg ten z powodzeniem może być wykonywany o każdej porze roku, niemalże u każdego, bez względu na karnację oraz odcień włosków. Depilacja tego typu łączy w sobie skuteczność, szybkość i bezpieczeństwo, w dodatku jest bezbolesna.

Soft Skin Dermaclinic

Gdzie dzwonić
512822207
Gdzie szukać
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
A to Regon
021847160
I NIP
7532154115
  • Soft Skin Dermaclinic – klinika medycyny estetycznej Wrocław
  • Soft Skin Dermaclinic – klinika medycyny estetycznej Wrocław