Senator Wrocław – meble na zamówienie
Specjalizacja
Opis Efecto

Szukasz mebli na wymiar, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania? Zależy Tobie na pięknych meblach, które jednocześnie będą się charakteryzować jakością oraz praktycznością? Jeśli odpowiedź na powyższe pytania jest twierdząca, to już teraz zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Odwiedź prowadzoną przez nas witrynę internetową i skontaktuj się z nami, a z całą pewnością nie będziesz tego żałować.

Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.1

W branży meblarskiej pracujemy od ponad 20 lat i cały czas tworzenie mebli na wymiar sprawia nam ogromną przyjemność. Dzięki indywidualnemu podejściu i zaangażowaniu tworzymy oryginalne meble na wymiar, które są całkowicie dopasowane do potrzeb naszych klientów. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko tradycyjne szafy na wymiar, ale również szafy przesuwne. Z przyjemnością wyprodukujemy też mebel na podstawie wykonanego przez Ciebie projektu.

Meble na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.2

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Zdecyduj się na współpracę z nami i dołącz do naszych zadowolonych klientów, którzy już nam zaufali. Zapraszamy!

Meble Senator

 

Gdzie dzwonić
713739171
Gdzie szukać
ul. Braniborska 14 53-680 Wrocław
A to Regon
930210370
I NIP
8981027148
  • Senator Wrocław – meble na zamówienie
  • Senator Wrocław – meble na zamówienie
  • Senator Wrocław – meble na zamówienie