Salon kosmetologiczny Contour Studio we Wrocławiu
Specjalizacja
Opis Efecto

Potrzebny jest Ci efektowny i modny makijaż permanentny ? Chcesz zapisać się na bezpieczne i skuteczne laserowe usuwanie przebarwień ? Interesuje Cię fachowa depilacja laserowa ? Zapoznaj się bogatą i profesjonalną ofertą, jaką proponuje wszystkim zainteresowanym firma Contour Studio.

To wyjątkowe miejsce, gdzie każdy klient może odnaleźć swoją drogę do pięknego, eleganckiego i naturalnego wyglądu. Rewelacyjne zabiegi poprawiające stan skóry, włosów i paznokci. Bezpieczne działania mające na celu zlikwidowanie brzydkich i mało estetycznych plam przebarwień i krost. Sprawdzona medycyna estetyczna, usuwanie cellulitu oraz peelingi chemiczne.

Wyspecjalizowana kadra zadba o przywrócenie ciała klienta do naturalnego i pięknego wyglądu. Doświadczenie, wykwalifikowany sprzęt, niezbędna wiedza i indywidualne podejście do każdego planowanego zabiegu. Klinika urody zaprasza pacjentki i pacjentów w każdym wieku. Korzystne ceny, miła atmosfera i gwarancja satysfakcji z wykonanych usług. Przywróć piękno swojej skórze.

Contour Studio

Zobacz na stronie
Gdzie dzwonić
713072080
Gdzie szukać
ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław
A to Regon
020606738
I NIP
8971634131
  • Salon kosmetologiczny Contour Studio we Wrocławiu