Poradnia psychologiczna Klinika Zdrowego Umysłu we Wrocławiu
Specjalizacja
Opis Efecto

Klinika Zdrowego Umysłu to poradnia psychologiczno-psychiatryczna zlokalizowana we Wrocławiu. Pacjenci mogą tu skorzystać z wizyt prowadzonych przez wysoko wykwalifikowanych lekarzy psychiatrów oraz psychologów w zakresie różnych specjalizacji. Znajdujący się pod ich opieką pacjenci otrzymają pomoc mierząc się z takimi przypadłościami jak depresja, wzmożona agresja, zaburzenia odżywiania, czy problemy partnerskie.

Psycholog Wrocław - gabinet

Psycholog Wrocław - gabinet w poradni Klinika Zdrowego Umysłu fot.1

Rodzice małych i nastoletnich pacjentów mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w codziennych zmaganiach ze słabościami natury psychologicznej j i psychiatrycznej ich pociech. Stąd tak wielu młodych ludzi leczy tu choroby, jak nerwica, anoreksja, bulimia, zaburzenia psychosomatyczne itp. Klinika oferuje także porady seksuologa, odbywające się w atmosferze dyskrecji i zaufania. Wychodząc naprzeciw pacjentom specjaliści oferują także psychiatryczne wizyty domowe oraz możliwość odbycia konsultacji w języku angielskim.

Psycholog Wrocław - gabinet

Psycholog Wrocław - gabinet w poradni Klinika Zdrowego Umysłu fot.2

Nie zapomniano również o kobietach spodziewających się dziecka i młodych mamach, które mogą liczyć na pełną, psychologiczną opiekę okołoporodową. Dodatkowo na stronie kliniki zamieszczono obszerne opracowanie dostarczające wiedzy przydatnej przed pierwszą wizytą u psychologa lub psychiatry. Poradnia czynna jest od poniedziałku do piątku. Wygodnym rozwiązaniem jest rejestracja telefoniczna lub poprzez formularz dostępny na stronie kliniki.

Klinika Zdrowego Umysłu

Zobacz na stronie
Gdzie dzwonić
530545002
Gdzie szukać
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław
A to Regon
021409951
I NIP
8971708697
  • Poradnia psychologiczna Klinika Zdrowego Umysłu we Wrocławiu
  • Poradnia psychologiczna Klinika Zdrowego Umysłu we Wrocławiu