Nadent – stomatolog dla miłośników malarstwa
Specjalizacja
Opis Efecto

Klinika stomatologiczna NADENT zapewnia pacjentom kompleksowe usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Centrum zlokalizowane jest we Wrocławiu, oferując na co dzień pacjentom usługi z zakresu ortodoncji, protetyki, stomatologii estetycznej czy też stomatologii zachowawczej.

Pacjenci mogą zdecydować się na rozpoczęcie długotrwałego leczenia, ale też na jednorazowe wizyty, w celu poprawienia stanu swoich zębów. Specjaliści wchodzący w skład zespołu stomatologów cały czas podnoszą swoje umiejętności, dzięki czemu usługi wykonywane są skutecznie, a efekty leczenia nie pozostawiają wiele do życzenia.

Podczas wykonywania zabiegów pacjenci czują się komfortowo, nie narzekają na żadne bóle, a jednocześnie mogą skorygować wadę zgryzu, wybielić zęby czy też zapełnić wszelkie ubytki w swoim uzębieniu. Efektem takiej pracy jest oczywiście piękny oraz zdrowy uśmiech, na który może postawić każda osoba. Gabinety kliniczne są nowocześnie wyposażone, a stomatolodzy mogą korzystać również z pracowni RTG, aby szybko diagnozować ewentualne problemy.

Zobacz na stronie
Gdzie dzwonić
713281222
Gdzie szukać
ul. Henryka Sienkiewicza 116/2 50-347 Wrocław
A to Regon
8942597456
I NIP
932225996