Med-Orth – specjalistyczny sklep ortopedyczny we Wrocławiu
Specjalizacja
Opis Efecto

buty ortopedyczneOferta firmy Med Orth to odpowiedź na potrzeby klientów poszukujących dobrego sprzętu medycznego. W sprzedaży oferowane są standardowe wyroby medyczne, takie jak artykuły przeciwodleżynowe czy buty ortopedyczne, ale również protezy wykonywane na indywidualne zamówienie.

Asortyment MEd Orth uwzględnia artykuły sanitarne, np. podkłady nieprzemakalne oraz taborety pod prysznic. Dużą część oferty stanowią różnego rodzaju stabilizatory, niezastąpione w rehabilitacji i podczas rekonwalescencji. Są to stabilizatory biodra, kolana, łokcia i wiele innych.

Przez osoby z dolegliwościami bólowymi często poszukiwane są poduszki ortopedyczne, które dbają o właściwe ułożenie ciała podczas snu. Z kolei dla osób borykających się z problemami układu ruchowego niezbędne są nowoczesne wózki inwalidzkie - Med Orth poleca różnorodne modele, w zróżnicowanych cenach.

Firma Med Orth oferuje również pasy i gorsety, stosowane przy przepuklinach oraz wielu innych dolegliwościach w odcinku piersiowym i lędźwiowym. Można również zaopatrzyć się w wysokiej jakości opatrunki.

Sklep Ortopedyczny Med-Orth

Zobacz na stronie
Gdzie dzwonić
713723033
Gdzie szukać
Kościuszki 173 50-438 Wrocław
A to Regon
930326316
I NIP
8990027389
  • Med-Orth – specjalistyczny sklep ortopedyczny we Wrocławiu