Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg
Specjalizacja
Opis Efecto

Potrzebujesz niezbędnej pomocy wyspecjalizowanego prawnika ? Grozi Ci skomplikowana sprawa karna i pilnie szukasz rzetelnego oraz doświadczonego adwokata ? Pragniesz przygotować się do czekającego Cię rozwodu jak najskuteczniej od strony prawnej ? Skontaktuj się z biurem obsługi klienta Kancelarii Radcy Prawnego Anna Stangenberg.

Wysoka kultura osobista, niezwykła empatia, doświadczenie, a także fachowa oraz niezbędna wiedza z zakresu prawa pracy, autorskiego, handlowego, cywilnego czy spadkowego. Zatrudnieni w kancelarii adwokaci działają na podstawie wysokiej etyki zawodowej oraz zapisów kodeksu karnego.

Rzetelna i fachowa współpraca, korzystne ceny, czytelne zasady oraz indywidualne podejście do każdej sprawy, pozwalają klientowi mieć pewność, że będzie skutecznie i fachowo reprezentowany przed wymiarem sprawiedliwości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, obsługa prawna jest również dostępna w języku niemieckim. Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z wykwalifikowanej pomocy już dziś.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg

Gdzie dzwonić
519419646
Gdzie szukać
ul. Królewiecka 72 54-117 Wrocław
A to Regon
367772089
I NIP
8522531717
  • Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg