Firma Wiązar Polska – producent drewnianych wiązarów dachowych
Specjalizacja
Opis Efecto

Przedsiębiorstwo Wiązar Polska specjalizuje się w projektowaniu, wykonywaniu i montowaniu we wskazanym miejscu specjalistycznych wiązarów dachowych. Produkty wytwarzane przez firmę są elementami prefabrykowanymi i dostarczanymi do klientów na terenie Dolnego Śląska. Specjalny sposób tworzenia wiązarów sprawia, że są one niezwykle wytrzymałe i doskonale sprawdzają się jako elementy nośne więźby dachowej.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.1

Dodatkowo, dzięki produkowaniu ich z najwyższej jakości konstrukcyjnej tarcicy, dają one nie tylko perfekcyjną bazę zabezpieczającą nieruchomość przed dużymi obciążeniami, jak śnieg, ciężar własny czy wiatr, ale również są możliwe do zakupu w bardzo atrakcyjnej cenie.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.2

Tarcica konstrukcyjna, z jakiej firma Wiązar Polska wytwarza produkty nośne, pozwala na zredukowanie kosztów ich produkcji, zmniejszenie ciężaru całej więźby dachowej przy jednoczesnym zachowaniu jej najwyższej wytrzymałości. Sztywna forma i lekkość tak powstałego dachu umożliwia też zmniejszenie w budynku ilości ścian nośnych.

Wiązar Polska

Zobacz na stronie
Gdzie dzwonić
578211132
Gdzie szukać
ul. Ceramiczna 4 58-130 Żarów
A to Regon
011059223
I NIP
1230537879
  • Firma Wiązar Polska – producent drewnianych wiązarów dachowych
  • Firma Wiązar Polska – producent drewnianych wiązarów dachowych