Drukarnia Etykiet Arti-Bau
Specjalizacja
Opis Efecto

Arti-Bau jest drukarnią specjalizującą się w kompleksowej produkcji etykiet samoprzylepnych. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie – zarówno pod względem projektu, nakładu oraz techniki wykonania. Istnieje możliwość wykonania całkowitego projektu od podstaw, bądź dopełnianie elementami i motywami już istniejących nadruków. Wykorzystania druku cyfrowego lub flekso.

Przed stworzeniem projektu od podstaw, warto poznać tabelę możliwych wykrojników, a także określić podłoże etykiety. Z podłoży do druku można wybrać: papierowe(papier półbłysk, papier termiczny, papier metalizowany srebrny), folię polipropylenową(folia biała, przeźroczysta, srebrna, przeźroczysta, nieprześwitująca i z silnym klejem), folię polietylenową(przeznaczona na powierzchnie giętkie lub szorstkie).

Drukarnia Arti-Bau posługuje się technologią cyfrową, a etykiety są wydrukowane na wąskiej wstędze, co sprawia, że są funkcjonalne. Wyprodukowane przy użyciu atramentu UV są nie tylko piękne, ale przede wszystkim trwałe i wytrzymałe na działanie czynników zewnętrznych.

Gdzie dzwonić
717822678
Gdzie szukać
ul. Brzozowa 8 55-040 Ślęza
A to Regon
020841468
I NIP
8971746284
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau