Dobry okulista Wrocław – Helemejko Centrum Medyczne
Specjalizacja
Opis Efecto

Wrocławski gabinet okulistyczny Helemejko to miejsce, w którym pomoc w leczeniu znajdzie każda osoba mierząca się z różnymi problemami ze wzrokiem. Specjaliści pracujący w gabinecie od lat dbają o zdrowy wzrok swoich klientów, szybko diagnozując potencjalne choroby, podpowiadając rozwiązania dla problemów z łzawieniem oczu, chorobami wzroku czy powikłaniami po urazach.

Dobry okulista Wrocław - gabinet w Centrum Medycznym Helemejko

Jako wysokiej klasy centrum medyczne o profilu okulistycznym, przygotowują pacjentów do badań, zajmują się zespołem suchego oka, badaniami na obecność nużeńca, a także profesjonalnym leczeniem zapalenia spojówek oraz zaćmy. W gabinecie stosowane są nowoczesne terapie lecznicze, a znajdujący się na miejscu sprzęt jest najnowszej generacji i przyspiesza zarówno uzyskanie odpowiedniej diagnozy, jak i wsparcie leczenia konkretnych przypadków.

Każdy pacjent traktowany jest tutaj indywidualnie, a dzięki poświęceniu mu czasu, uwagi i dogłębnej analizie wzroku - może szybko rozpocząć proces powrotu jego wzroku do pełni zdrowia i optymalnego widzenia.

Helemejko Centrum Medyczne

Gdzie dzwonić
660206896
Gdzie szukać
ul. Życzliwa 16A 53-030 Wrocław
A to Regon
930332280
I NIP
8981029578
  • Dobry okulista Wrocław – Helemejko Centrum Medyczne