Dezynfekcja rąk w galeriach sztuki – Higieniczny.pl
Specjalizacja
Opis Efecto

Łagodny dla skóry płyn do dezynfekcji rąk usuwa z nich zanieczyszczenia oraz drobnoustroje, gwarantując długotrwałe poczucie świeżości. Preparat łatwo się rozprowadza, a dzięki specjalnie opracowanemu składowi natychmiastowo przystępuje do działania. Płyn dezynfekujący Katrin zawiera bowiem ponad 80% alkoholu odpowiedzialnego za skuteczną walkę z bakteriami, wirusami, czy grzybami przenoszonymi na skórze. Prezentowany płyn do dezynfekcji rąk jest bardzo wydajny - wystarczy już jedna doza, by użytkownik zadbał o prawidłową higienę swojego ciała. Produkt nie wysusza skóry, lecz dba o jej czystość i długotrwałą świeżość.

Wydajny płyn do dezynfekcji rąk przeszedł pozytywne testy dermatologiczne, co potwierdza jego łagodne oddziaływanie na skórę. Jednocześnie jest on bezwzględny dla zanieczyszczeń i drobnoustrojów, które gromadzą się na dłoniach. Dezynfekujący płyn Katrin uzupełnia standardowe mycie rąk, usuwa bakterie z powierzchni skóry oraz szybko się rozprowadza. Preparat umieszczony w opakowaniu jest gotowy do użycia.

Płyn dezynfekujący Katrin może być stosowany, jako preparat uzupełniający higienę po umyciu i wysuszeniu dłoni. Wydajne opakowania w standardowych rozmiarach pozwalają, by płyn do dezynfekcji rąk był umieszczany między innymi w dozownikach Katrin o odpowiedniej pojemności. Produkt został przebadany dermatologicznie, spełniając normy EN 1500. Jego stosowanie jest więc w pełni bezpieczne dla skóry, z której usuwane są czynniki mogące wywoływać niebezpieczne infekcje i zakażenia.

Zobacz na stronie
Gdzie dzwonić
733 888 555
Gdzie szukać
ul. Aleksandra Ostrowskiego 30 53-238 Wrocław